Kasy fiskalne marki Posnet wiedzą, co to różnorodność

Kasy rejestrujące Posnet Revo i Posnet Ergo

Jeśli chodzi o technologie handlowe, w dzisiejszych czasach przedsiębiorca może być naprawdę wymagający. Bez względu na to, jaki aspekt urządzeń rejestrujących najbardziej go interesuje – czy to łatwość obsługi i tworzenia rozbudowanego systemu sprzedaży, czy też funkcjonalność bądź komfort pracy w trudniejszych warunkach – bez problemu może znaleźć przynajmniej kilka związanych z nim rozwiązań. Zwłaszcza, że czołowi producenci dbają o różnorodność dostępnych opcji. Co widać, na przykład, po kasach fiskalnych marki Posnet.

Na rynku fiskalnym wyróżniają się producenci, którzy oferują nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także mają do zaproponowania rozmaite rozwiązania technologiczne dla firm. Dzięki temu bowiem są w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowania wielu branż i działalności gospodarczych. To właśnie pokazują rozwiązania Posnet. Kasy fiskalne tej marki docenia się za ich różnorodność wtedy, gdy się spojrzy na poszczególne aspekty technologii sprzedaży. Oto kilka z nich.

Nowocześnie, a nawet innowacyjnie

Zacznijmy z przytupem, czyli funkcjonalnościami, które świadczą o zaawansowaniu technologicznym kas marki Posnet. Z pewnością nikogo nie zdziwi, że wiele z takich urządzeń oferuje zapis kopii paragonów w formie elektronicznej. Skupmy się więc na wyjątkowych opcjach, które oferują modele Posnet Neo XL EJ, Posnet Ergo czy Posnet Revo. Pierwszy z nich to przykład kasy systemowej, o niebagatelnej liczbie programowalnych pozycji towarowych – nawet do 60 000 PLU – oraz skrótów klawiszowych (konkretnie 104). Drugi z kolei pozwala na rozbudowę możliwości urządzenia na późniejszych etapach działalności (mowa tu o standardach komunikacyjnych czy także bazie towarowej). Tymczasem trzeci z wymienionych został wyposażony w innowacyjny mechanizm drukujący, wystawiający paragon po stronie nabywcy, nie zaś sprzedawcy. Dzięki temu klient ma większy wpływ na zgodne z przepisami zamknięcie transakcji, co znacznie przyspiesza sprzedaż. Tymczasem wszystkie wspomniane kasy posiadają funkcję kaso-wagi, czyli bardzo wygodnego połączenia z dedykowaną szalką ważącą (którą można sterować przy użyciu klawiatury urządzenia rejestrującego).

Stacjonarnie, jak również mobilnie

Jak wiadomo, poszczególne działalności gospodarcze potrafią się różnić między sobą w wielu aspektach – np. jeśli chodzi o przyjęty tryb pracy. Mówiliśmy już o kasie Neo XL EJ, która nie tylko została stworzona do pracy stacjonarnej, ale również znakomicie realizuje zadania w przypadku dużego natężenia ruchu czy obsługi szerokiego asortymentu. W punkcie handlowym równie świetnie odnajdzie się model Revo. Ale istnieją również urządzenia marki Posnet odpowiadające na potrzeby działalności mobilnej. Świetnym przykładem jest Mobile HS EJ, czyli najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku technologii sprzedaży, czy Mobile EU, z dodatkową funkcją obsługi parkingu. Poza kompaktową, lekką i ergonomiczną konstrukcją, urządzenia te charakteryzują się solidną obudową, odporną na częsty transport i różne warunki pracy, a także posiadają wydajne akumulatory i możliwość zasilania w samochodzie. Czyli istotne funkcjonalności, zapewniające komfort pracy w terenie.

1 comment on Kasy fiskalne marki Posnet wiedzą, co to różnorodność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj właściwe rozwiązanie *